images/stories/logosait.jpg

 

СЕРЬОГА ПОДАВ ПОЗОВ ПРОТИ "1+1" І ВИМАГАЄ 20 "ГАНЕБНИХ" МІЛЬЙОНІВ

Репер Сергій Пархоменко, він же Серьога (SERYOGA) зібрався судитися з каналом "1+1". Він подав позов про захист честі та гідності, за яким вимагає 20 мільйонів гривень.

Яка в нього ціль, артист пояснив у Facebook.

Отже, приводом для позову стало те, як канал висвітлював запеклу судову війну між Сергієм та матір'ю його синів Поліною Ололо.

 
Сергій Пархоменко вийшов на судову стежку війни з "1+1"
ФОТО З FACEBOOK ПАРХОМЕНКА

 

"...Я попереджав вас рік тому, коли ви вирішили хайпонути на мені та моїх дітях: руки геть від моєї сім'ї! Однак заради рейтингів та цифр ви готові на все, навіть руйнувати дитячі долі", - написав Пархоменко.

Компактний відеореєстратор 5в1: якісная Full HD зйомка!
Знижка 50%
Електроточилка та дошка 3в1 в подарунок! Встигніть замовити
Натуральний лимон у Вас на підвіконні! 3 саджанці в наборі
Новинка від LEGO Technic. 2193 деталей

 

"Ви прекрасно знали, на що ішли, публікуючи завідома недостовірну інформацію про мене та мою родину. Ви знали мене особисто багато років. Ви посміхалися мені й тиснули руки. Але ваш бог - це рейтинг, і йому ви вирішили принести в жертву близьких мені людей", - заявив він.

Пархоменко зазначив, що він та його близькі для "1+1" є "черговими дровами у топці хайпу". Та зізнався, що усвідомлює, що має небагато шансів на те, щоби виграти процес.

 
Репер хоче відсудити 20 мільйонів гривень

Тим не менш, на той випадок, якщо йому все ж вдасться притягти журналістів до відповідальності, репер пояснив, що зробить із грошима.

"Що до цих мільйонів - то вони не для мене. Я наперед відмовляюся брати до руки ці ганебні гроші", - підкреслив Серьога, пообіцявши передати суму дитячим будинкам.

Нагадаємо, рік тому Поліна Ололо звинуватила ексчоловіка в викраденні їхніх неповнолітніх синів та у жорстокому поводженні з дітьми. Жінка намагається повернути собі 11-річного Марка та 10-річного Платона через суд, але нещодавно програла чергову апеляцію.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер