images/stories/logosait.jpg

 

Для податкової знижки найчастіше декларують витрати на навчання

Для податкової знижки найчастіше декларують витрати на навчання

Одним із випадків, коли людина може добровільно задекларувати свої доходи, є можливість скористатися податковою знижкою. Так можна повернути частину сплаченого податку на доходи фізичних осіб у минулому році. Податковим кодексом України затверджений перелік витрат, що дає право на такий податковий кешбек, пункт 166.3 статті 166. Серед найпоширеніших – оплата навчання, страхування життя, відсотки за іпотечним кредитом тощо.

З початку цього року 384 жителі нашого краю подали декларації про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки. Вони задекларували 7,5 млн грн витрат.

Більшість декларантів подали декларації на отримання податкової знижки в зв’язку з понесеними витратами на навчання. Таких є 323 (84,1%) наших краян. Сплата страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя дала підстави для подання декларацій 49 (12,7%) жителям області. Ще 4 оплачували відсотки за іпотечними кредитами, 3 витрачались на пожертвування, стільки ж – на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла. Витрати у зв’язку з переобладнанням транспортних засобів задекларували двоє тернополян.

За наслідками перерахунків цим декларантам нараховано до повернення 1,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Відділ пресслужби

Головного управління ДПС у Тернопільській області

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер