images/stories/logosait.jpg

 

Тернопіль отримає від держави 10 новеньких сучасних автобусів

Цього року Тернопіль отримає від держави 10 новеньких сучасних автобусів. Про це на влансій сторінці у Фейсбук заявив Владислав Криклій, міністр інфраструктури України.

"Розпочинаємо весну 2021 з нового громадського транспорту в українських містах . Щоб сучасні Ромео та Джульєтти могли зручніше дістатись на побачення сучасним та екологічним транспортом, закуповуються: 9 дуобусів для Івано-Франківська, 26 електробусів та 20 автобусів для Запоріжжя, 20 трамваїв, 100 автобусів і 1 кабіну фунікулеру для Києва, 29 тролейбусів для Луцька, 10 трамваїв та 100 автобусів для Львова, 40 автобусів для Миколаєва, 14 трамваїв для Одеси, 19 тролейбусів для Сум, 10 автобусів для Тернополя, 35 вагонів метро і 49 тролейбусів для Харкова, 40 тролейбусів для Чернігова, - відзначив Владислав Криклій".

Як відзначив міністр, над цим працють разом з ЄІБ в рамках спільного проєкту «Міський громадський транспорт України».

Подібні зміни чекають 20 українських міст, адже паралельно з цим в Україні починають втілювати в життя другу фазу проєкту «Міський громадський транспорт України ІІ», пишуть Тернополяни.

І на цей раз виключно екологічного громадського транспорту: трамваїв, тролейбусів, рухомого складу метрополітену, електробусів.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер