images/stories/logosait.jpg

 

Обдаровані діти Тернопілля — наша гордість!

Обдаровані діти Тернопілля — наша гордість!

Одинадцятий рік поспіль школярі Тернопілля беруть активну участь у Міжнародному чемпіонаті з розв’язування логічних математичних задач.

0Днями Всеукраїнський фінал чемпіонату відбувся у Вінниці. Право участі у фіналі змагань отримали переможці Всеукраїнського півфіналу, серед яких — 43 юних математики з Тернопільської області. Загалом до Вінниці приїхали близько 300 переможців Всеукраїнського півфіналу з Київської, Харківської, Одеської та інших областей України.

Лещук Роман, учень 8-го класу Тернопільської ЗОШ № 19, виборов першість серед учнів 7-8 класів та здобув у Всеукраїнському фіналі чемпіонату золоту медаль. Дем’янчук Станіслав, учень 5-го класу Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка, серед учнів 5-6-х класів показав третій результат та отримав бронзу. 1

Ще четверо юних математиків Тернопілля потрапили до десятки найсильніших у своїй віковій категорії та стали учасниками відбірково-тренувальних зборів, які відбудуться у червні 2021-го року у Вінниці.

«Участь і перемога у відбірково-тренувальних зборах є перепусткою до суперфіналу чемпіонату, який щороку традиційно проходить у Франції. Для участі у відбірково-тренувальних зборах до ХХХІV суперфіналу чемпіонату  запрошено  Тернопільських школярів: Вороняка Богдана, Гринтус Катерину, Шпильового Сергія, десятикласників Тернопільської спеціалізованої школи №29 з поглибленим вивченням іноземних мов та Чорного Артема, учня дев'ятого  класу Тернопільської ЗОШ №19», — зазначають у Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер