images/stories/logosait.jpg

 

В Україні впроваджуватиметься проєкт «Активні парки»

В Україні буде впроваджено соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України». Здійснюватиметься така програма згідно Указу Президента України № 574/2020 з метою організації оздоровчої активності громадян, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення. Відповідно до указу, Кабінет Міністрів України має розробити та затвердити до 1 травня 2021 року положення про соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України», який повинен передбачати нові форми залучення різних груп населення, зокрема осіб з інвалідністю, до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку. Проєкт «Активні парки» має охопити  всі громади та створити умови для занять спортом населення. До організації занять з оздоровчої рухової активності та змістовного дозвілля громадян будуть залучені фахівці у сфері фізичної культури та спорту й провідні спортсмени.

Також проект передбачає облаштування в місцях масового відпочинку безперешкодного доступу громадян, зокрема осіб з інвалідністю, до спортивних споруд і місць для заняття різними видами рухової активності, а також пунктів безкоштовного прокату спортивного інвентарю та обладнання.

Крім того, будуть розроблені програми з видів рухової активності для різних за віком і статтю груп населення, зокрема для осіб з інвалідністю.

Також планується створити онлайн-платформу вказаного соціального проекту для консультування, обміну досвідом, ідеями між фахівцями з фізичної культури та спорту, спортсменами, учасниками активного відпочинку

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер