Перший командний чемпіонат міста Тернополя з бадмінтону серед молодших юнаків виграли учні ТЗОШ №3

Командний чемпіонат міста Тернополя з бадмінтону серед молодших юнаків зібрав шанувальників цього виду спорту з різних шкіл. Такий захід у місті проводили вперше. Відтак, впродовж тижня на кортах ТЗОШ №10 та ТЗОШ №19 у двобоях випробовували себе гравці з п’ятнадцяти команд, які були розділені на чотири підгрупи. А фінали турніру відбувались на базі ТЗОШ №10.

В результаті запеклої боротьби командний кубок вибороли учні ТЗОШ №3. У складі команди виступали учениця 7-Б класу Тамара Коваль та учень 9-А класу Максим Рокуш. До речі, Тамара Коваль також здобула звання кращого гравця турніру. Підготували команду вчителі фізичної культури Юлія Романишин та Андрій Стасюк.

Срібними призерами змагань стали учні ТЗОШ №10, бронзу завоювала команда ТЗОШ №19, четверте місце посіли учні ТЗОШ №2. Переможці та призери нагороджені медалями та дипломами. Також усі учасники фінальних зустрічей отримали подарунки від НОК України.

Організаторами турніру виступили управління освіти і науки та управління розвитку спорту і фізичної культури Тернопільської міської ради. Змагання відбулись за підтримки Федерації бадмінтону України та Тернопільського осередку Федерації бадмінтону України, Тернопільського обласного осередку Національного олімпійського комітету України.

Активну участь в організації змагань та суддівстві взяли Володимир Якимчук та Степан Беднарчук. Більшість команд готували вчителі фізичної культури, які успішно пройшли навчання за програмою BWF Shuttle Time, - наголосив головний суддя змагань Андрій Огнистий.