Тернопільські динамівці змагались у чемпіонаті з гирьового спорту

Спортивні змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту відбулись у Палаці спорту «Текстильник» міста Тернополя. Динамівці змагалися за програмою комплексних змагань «Динаміада - 2021». 28 спортсменів виконували вправу двоборства з гирями вагою 32 кг.

В особистій першості переможцями у своїх вагових категоріях стали: Крет Дмитро (в/к до 63 кг, 20 балів, КФК ГУНП); Свистун Іван (в/к до 73 кг, 41,5 бала, КФК ГУНП), Климчук Назарій (в/к до 78 кг, 49,5 бала, КФК ГУНП); Свідрук Василь (в/к до 85 кг, 101,5 бала, КФК ТУССО); Максимів Василь (в/к до 95 кг, 57 балів, КФК УДСНС), Мороз Віктор (в/к + 95 кг, 35,5 бала, КФК УДСНС), Пігович Петро (особисто у в/к + 95 кг, 65 балів, КФК ГУНП).

У командному заліку перемогли гирьовики ГУНП в Тернопільській області, друге місце посіли спортсмени УДСНС у Тернопільській області, третє – представники управління поліції охорони в Тернопільській області.

Переможці особистої та загальнокомандної першості нагороджені кубками, дипломами та грамотами. Головний суддя змагань – Зіновій Кульчицький, заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту.