images/stories/logosait.jpg

 

Тернопільський обласний Пластовий центр запрошує на кваліфікаційний вишкіл

Тернопільський обласний Пластовий центр запрошує на кваліфікаційний вишкіл

9-10 квітня 2021-го року в Тернопільському обласному Пластовому вишкільному центрі відбудеться семінар для волонтерів, який організовують спільно з Тернопільською округою Пласту – НСОУ.
0
Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства проводять для прихильників організації, які хочуть підкорити одну зі сходинок у здобутті дійсного членства, а також учасників з громади, які ще не подали заяви до Пласту, але бажають познайомитися з організацією для подальшої праці та самовиховання в ній. Програма вишколу розрахована як на волонтерів з громади, так і на пластунів.

«На цьому вишколі ти ознайомишся з особливостями пластового (скаутського) руху, з його методикою самовиховання та структурою; дізнаєшся як працювати з молоддю; почуєш корисну інформацію про різні соціальні, спортивні, мистецькі та інші проекти, а також методику їхньої організації, – повідомляють у Тернопільському обласному пластовому вишкільному центрі.Якщо тобі цікаво дізнатися детальнішу інформацію про Пласт та скаутський рух, можливості саморозвитку, подорожі, проекти, і як можна водночас бути корисним та займатись улюбленою справою – зголошуйся на дводенний вишкіл Національної скаутської організації України, який відбудеться у с. Скоморохи Великогаївської ОТГ».
Для зарахування на вишкіл необхідно пройти дистанційний курс з отриманням сертифікату. Зголоситися на участь можна до 5-го квітня.

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер