images/stories/logosait.jpg

 

Понад 800 заявок уже подано на електронну реєстрацію та зарахування дітей у перші класи закладів загальної середньої освіти м. Тернополя

1 квітня у Тернополі та громаді стартувала електронна реєстрація майбутніх першокласників у заклади загальної середньої освіти. Триватиме вона до 31 травня.

Станом на 16:30 год. 1 квітня через електронну систему «Україна. ІСУО інформаційна система управління освітою» уже подано понад 800 заявок на реєстрацію та зарахування дитини до закладів освіти, 270 з них - розглянуто і оброблено працівниками шкіл. Такі заявки отримали статус «Підтверджена».

Нагадаємо, щоб провести електронну реєстрацію дитини до школи, необхідно авторизуватися на порталі https://school.isuo.org/, вказати дані дитини та створити заявку в обраний заклад (таких заявок на одну дитину одночасно може бути 3 - у різні заклади).

Після опрацювання заявки працівниками школи, батьки отримають на електронну пошту відповідь з подальшими вказівками.

Упродовж 15-ти днів, але не пізніше 31 травня, необхідно принести в школу оригінали та копії вказаних у листі документів.

До 1 червня включно першочергово зараховуються діти:

  • місце проживання яких на території обслуговування школи підтверджене;
  • які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами учнів цього закладу освіти;
  • які є дітьми працівників цього закладу освіти;
  • які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (для закладів ПШ № 2, ПШ № 3, ПШ № 4, ПШ № 5).

До 15 червня включно на вільні місця зараховуються всі інші діти, які проживають на території Тернопільської міської територіальної громади, відповідно до порядку електронної черги.

 


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер