images/stories/logosait.jpg

 

«Закохана в мистецтво…»: Тернопільський обласний краєзнавчий музей запрошує на виставку

«Закохана в мистецтво…»: Тернопільський обласний краєзнавчий музей запрошує на виставку

У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї діє виставка, присвячена 65-річчю від дня народження мистецтвознавця, громадської діячки та музейного працівника Віри Стецько.
0
На виставці «Закохана в мистецтво…» представлені матеріали з фондової збірки музею: світлини, документи, наукові публікації та меморіальні речі. Експозицію можна переглянути до 11 квітня 2021-го року.
Віра Стецько народилася 2 квітня 1956-го року в селі Малі Бірки. У 1979-му закінчила факультет журналістики Львівського університету. З 1984-го працювала в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї на посаді наукового працівника, завідувачки картинною галереєю (відділ музею), завідувачки відділу науково-просвітницької роботи.
Віра Іллівна досліджувала західноукраїнську скульптуру другої половини XVIII-го століття і творчість Іоана Георгія Пінзеля. Її науковий доробок — нариси з історії культури та мистецтва Тернопільщини, статті і наукові розвідки про скульпторів й художників, зокрема науково-популярні видання «Пінзель і Тернопільщина», мистецький альбом «Таїна Пінзеля».
21 серпня 2016-го року Віра Стецько відійшла у вічність. Похована вона на Микулинецькому цвинтарі Тернополя.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер