images/stories/logosait.jpg

 

Відбудеться круглий стіл на тему: «Обговорення рекомендації щодо упорядкування та відновлення лісових захисних насаджень у Тернопільській міській територіальній громаді»

6 квітня у приміщенні Тернопільської міської ради відбудеться круглий стіл, під час якого представники місцевої влади, працівники лісових господарств, старости та громадськість обговорять розроблені рекомендації щодо упорядкування та відновлення лісових захисних насаджень у Тернопільській міській територіальній громаді.  Початок о 14:00 год.

Зустріч пройде в рамках проєкту «Збереження лісових захисних насаджень Тернопільської міської територіальної громади», що реалізується  ФРГО «Західноукраїнський ресурсний центр» та Тернопільською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу і Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Проєкт спрямований на впровадження практики ефективного управління захисними лісовими насадженнями у Тернопільській ОТГ та розробку планів їх відновлення та збереження.

Попередньо проведено обстеження лісосмуг у колишніх Кобзарівській, Городищівський, Малашівецькій та Чернихівській сільських радах. На сьогодні важливим є розробка планів щодо подальшого упорядкування та ефективного управління лісовими захисними насадженнями.

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер