images/stories/logosait.jpg

 

Тернопільський обласний центр сприяння територіальній обороні презентував основні напрямки своєї діяльності

Тернопільський обласний центр сприяння територіальній обороні презентував основні напрямки своєї діяльності

Серед основних завдань центру — популяризація територіальної оборони та проведення різноманітних вишкільних програм, підготовка та виховання самовідданих, свідомих захисників України, готових у будь-який момент стати на захист територіальної цілісності та Незалежності нашої держави.

0«Навчальна програма центру включає заняттяз шести дисциплін: вогнева підготовка, правила техніки безпеки при поводженні зі зброєю та вибухонебезпечними речовинами, тактична підготовка, медична підготовка, військова топографія, радіозв'язок та інформаційна безпека, патріотичне виховання», — відзначив в.о. директора комунальної установи Тернопільської обласної ради Назар Харольський.

Навколо центру обєдналися учасники бойових дій, добровольці. В умовах, коли триває війна на Сході України, своїм обов'язком вони вважають допомогти державі готувати свідомих молодих людей, які будуть морально та фізично готовими до несення військової служби та участі у воєнних діях.

Також, під час презентації між Тернопільським обласним центром сприяння територіальній обороні в особі в.о. директора закладу Назара Харольського та радою резервістів Сухопутних військ Збройних Сил України  в особі її голови Івана Тимочка було підписано меморандум про співпрацю.

Сьогодні комунальна установа Тернопільської обласної ради розташувалася у приміщенні музею Національно-визвольної боротьби Тернопільщини, що знаходиться на вул.Медовій, 5.

Фото: Тернополяни

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер