images/stories/logosait.jpg

 

Юні веслувальники з Бережан Арсен Лизак та Тарас Гончар – срібні призери чемпіонату України

Юні веслувальники з Бережан Арсен Лизак та Тарас Гончар – срібні призери чемпіонату України

Бережанські веслувальники Арсен Лизак та Тарас Гончар повернулися зі срібними нагородами з  чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат, який відбувся в місті Ковель Волинської області. Успіх Арсену та Тарасу приніс заїзд в байдарці-двійці на дистанції 200 метрів серед юнаків молодшої вікової групи. Готувала спортсменів до змагань тренер Бережанської ДЮСШ Марта Сеньків. А от веслувальникам КДЮСШ з водних видів спорту Тернопільської міської ради на цих змаганнях не таланило. За крок до п’єдесталу пошани опинились Юрій Слюсаревський у каное-одиночці на 200 метрівці, також четверте місце у байдарці-одиночці на дистанції 1000 метрів посіла Єлізавета Ліщина. Ірина Марцюк в байдарці-одиночці на 200 метрівці теж була четвертою. А ще одне четверте місце у дівчат Олександри Казмірчук та Яніни Боднар у байдарці-двійці на 200 метрівці.

Що на одну сходинку нижче опустились інші тернопільські учасники. Так, п’яте місце у екіпажу юнаків Максим Самборський та Богдан Гасій у байдарці-двійці на 200 метрівці. Ще одне п’яте місце у екіпажу каное-двійки у складі Назар Гураль та Марко Мудрий на 1000 метрівці.

Наразі тренери КДЮСШ з водних видів спорту вносять деякі корективи у хід підготовки юних веслувальників, які планують довести своє право на нагороди спочатку на зональних змаганнях командного чемпіонату України серед юнаків та дівчат, що відбудеться з 2 до 4 липня в місті Добротвір Львівської області. А потім - і на фінальній частині змагань, які заплановані на кінець липня у місті Умань.

Банер