images/stories/logosait.jpg

 

Всеукраїнський флешмоб «Олімпійська зарядка» відбувся в Тернополі

Всеукраїнський флешмоб «Олімпійська зарядка» відбувся в Тернополі

В рамках відзначення Олімпійського дня вся Україна долучилася до нового формату святкування - проведення одночасно в усій країні «Олімпійської зарядки» під гаслом «Заряджайся спортом», яку розробила бронзова призерка Олімпійських ігор з художньої гімнастики Анна Різатдінова та відзняла разом із зірками спорту та шоу-бізнесу. Тернопіль теж долучився до даного флешмобу, і на літній сцені парку ім. Тараса Шевченка під керівництвом стипендіатки регіонального осередку Іванни Попадюк провели танцювальну зарядку.

Презентували її для юних тернополян міста учасниця літніх Олімпійських ігор з важкої атлетики, рекордсменка світу Вікторія Шаймарданова, українська акторка, комік Тетяна Песик, персональний тренер, віце-міс WABBA World Championship Евеліна Кушнір, завідувач кафедри фізичної реабілітації і спорту Західноукраїнського національного університету Роман Гах разом зі студентами Дмитром Берекетою та Степаном Саварином.

Хочеться зазначити, що тільки об’єднуючись і розділяючи олімпійські цінності, з’являється можливість з позитивною енергією  та натхненням залучати наших співвітчизників до активного та здорового способу життя,  тим самим заряджатися спортом. І це вкотре вдалося зробити!

Банер
Банер