Тернопільські велосипедисти вибороли бронзові нагороди на змаганнях у Білій Церкві

Кубок України в олімпійських видах та чемпіонат України в командній гонці на шосе 20-23 серпня тривав у місті Біла Церква. Вдало виступили на цих змаганнях тернопільські велосипедисти, здобувши бронзові медалі у різних видах програми. Як повідомляє Тернопільський осередок Федерації велосипедного спорту України, Віталій Гринів став бронзовим призером в індивідуальній гонці на 20 км. Поступившись лише одну секунду у боротьбі за «бронзу», четверте місце посів Владислав Щербань. Зате в командному заліку у цьому виді наші хлопці зайняли третє місце.

Також бронзові нагороди Владислав Щербань, цього разу уже разом із Назаром Покойовим, здобули у командній гонці на 75 км.

У ще одному виді змагань - груповій гонці на 145 км - Владислав Щербань знову посів четверте місце. І у підсумку у цьому виді в командному заліку наші хлопці стали четвертими.

Усі спортсмени – вихованці обласної ШВСМ. У складі тернопільської команди виступав також Артем Авдалян – учень ОДЮСШ. Тренер команди Володимир Павелко.