Тернополянин Ярослав Шнуровський став переможцем Всеукраїнського турніру з боксу пам’яті Миколи Яценка у Запоріжжі

У Запоріжжі відбувся Всеукраїнський турнір серед молоді III рангу, присвячений пам’яті Миколи Яценка. Змагались у ньому спортсмени 2003-2004 років народження. Виступаючи у ваговій категорії 80 кг, переможцем став представник Тернопільської обласної федерації боксу України Ярослав Шнуровський. Здобувши такий високий результат, спортсмен виконав норматив майстра спорту України.

Ярослав Шнуровський – вихованець обласної ШВСМ, першокурсник ЗУНУ, тренується у Палаці спорту під керівництвом свого батька та тренера Володимира Шнуровського.

До речі, зараз Володимир Шнуровський разом зі ще одним своїм вихованцем Володимиром Куліковським перебуває на навчально-тренувальному зборі у Ворохті, де проходить підготовка до участі у чемпіонаті Європи з боксу серед молоді. Такі змагання в жовтні відбуватимуться у місті Будва (Чорногорія).