images/stories/logosait.jpg

 

На Тернопільщині стартував І етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

На Тернопільщині стартував І етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

Озерянська територіальна громада першою в Тернопільській області провела осінній І етап спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя», ініціатором та організатором заходу якого є Національний олімпійський комітет України. Зм агання проводились з метою пропаганди здорового способу життя, залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою і спортом, організації змістовного дозвілля на території Озернянської територіальної громади, за сприяння місцевого осередку НОК України в Тернопільській області спільно з відділом освіти, культури, молоді та спорту.

На відкритті свята привітали учасників перший заступник голови регіонального осередку Віталій Ігнатенко та секретар Озернянської сільської ради Назар Романів. Участь взяли 5 команд - учнів закладів освіти Озернянської сільської ради: Висиповецький НВК;ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Озерної; ЗОШ І-ІІ ступенів с. Цеброва; ЗОШ І-ІІ ступенів с. Осташівців; ЗОШ І-ІІ ступенів с. Богданівки.

У веселій та захоплюючій боротьбі за сумою балів, набраних за результатами вікторини, презентації та спортивної естафети, перше місце здобула ЗОШ І-ІІ ступенів с. Озерної; 2 місце виборола ЗОШ І-ІІ ступенів с. Богданівки; 3 місце посіла ЗОШ І-ІІ ступенів с. Осташівців.

Переможці та призери були нагороджені грамотами та олімпійськими призами від регіонального осередку НОК України в Тернопільській області

Банер
Банер