images/stories/logosait.jpg

 

Тернополянин Дмитро Підручний здобув золото і срібло чемпіонату України з літнього біатлону в Чернігові

Тернополянин Дмитро Підручний здобув золото і срібло чемпіонату України з літнього біатлону в Чернігові

У Чернігові завершився літній чемпіонат України з біатлону. На змаганнях були присутні і біатлоністи основи збірної України - всі, за винятком Юлії Джими і Олени Білосюк (Підгрушної), для яких ці гонки не входять до плану підготовки до сезону, а також Сергія Семенова, який проходить курс відновлення, – інформує Федерація біатлону України. Дві медалі – одну золоту і одну срібну, ставши чемпіоном і віце-чемпіоном України, завоював тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний.

Так, у чоловічому спринті, на третій сходинці п’єдесталу розмістився Денис Насико з команди Б, а місця вище нього завоювали Богдан Цимбал і Дмитро Підручний, які саме в такому порядку один за одним і стартували, і також дружно прибули на фініш, допустивши по одному промаху в гонці. З невеликою відмінністю - Богдан єдиний раз помилився в лежці, а Дмитро - на стрільбі стоячи. В результаті Богдан Цимбал посів перше місце, а Дмитро Підручний став другим.

У гонці переслідування першим на дистанцію відправився Богдан Цимбал, в cеми секундах після нього - Дмитро Підручний, а також Денис Насико. На першій стрільбі Діма і Денис помилилися по одному разу, в той час як Богдан влучив 5 з 5.

На другому вогневому рубежі Підручному вдалося закрити всі мішені і вирватися в лідери, так як Цимбал не влучив тричі, випавши з числа претендентів на медалі. Тим часом Артем Тищенко, який стартував п’ятим, пройшов обидві стрільби лежачи на "0" і підібрався до призових місць. А відстрілявшись ідеально і на стрільбі лежачи, завоював впевнене срібло. Тарас Лесюк зі стартового 6-го місця піднявся до призової трійки, допустивши три промахи сумарно.

Відтак у гонці переслідування Дмитро Підручний здобув перемогу, срібним призером став Артем Тищенко, а бронзовим – Тарас Лесюк.

Банер
Банер