images/stories/logosait.jpg

 

Ідеальні пари за знаком зодіаку: які вони?


Ідеальні пари за знаком зодіаку: які вони?

Дуже часто буває таке, що стосунки наче і є, але якось вони не складаються так, як цього б хотілося. Справа в тому, що усі ми різні люди і чекаємо від свого партнера у житті того, що важливо саме нам, але навіть за наявності сильних почуттів різниця у темпераменті та цінностях може завадити щастю.
Астрологи виділили видання Сhedonna розповіли, які знаки зодіаку ідеально підійдуть один одному.

ОВЕН - представники цього знаку не люблять стояти на місці, вони повинні весь час бути в русі, зайняті різними справами, тож ідеальним партнером по житті для цих людей будуть ті, хто не буде від них відставати у прагненні досягати успіху та забезпечить належну підтримку. 
Людям, які народилися під цим знаком, буде легко з представниками таких знаків, як Водолій, Стрілець, Близнюки та Овен.

ТЕЛЕЦЬ - доволі романтичний знак, якому властива навіть певна самозакоханість. Зрозуміло, що він почуватиме сбе комфортно поруч з тими, хто буде ним захоплюватися та допоможе відчути себе особливим. До таких знаків належать Козеріг, Риби, Діва і Рак.

БЛИЗНЮКИ - представники цього знаку мають доволі непростий характер і прагматичний розум, вони люблять незалежність та проявляють енергійність, легко знаходять спільну мову з іншими. Ведуть насичений спосіб життя і їхній партнер повинен постійно підтримувати до себе інтерес, щоб зберегти їхню вірність. Споріднені душі цього знаку: Терези, Лев, Овен і Водолій.

РАК - його представники розумні, чуйні та емоційні люди, вони постійно потребують прихильності, уваги та любові з боку своєї половинки. Їм ідеально підійдуть Діва, Скорпіон, Риби і Телець.

ЛЕВ - це знак, під яким народжуються сильні люди та неординарні особистості. Щоб зберігати почуття від представників цього знаку слід бути доволі загадковою людиною та не відкривати перед своїм партнером всі карти. Левам ідеально підійдуть Терези, Близнюки, Овен і Стрілець.

ДІВА - щоб завоювати прихильність цього знаку, їхньому партнеру потрібно бути працьовитим та амбітним, вони не люблять невдах та лінивих людей. Завжди цінують цілеспрямованість. Їхні споріднені душі: Рак, Телець, Козеріг і Скорпіон.

ТЕРЕЗИ - люди, народжені під цим знаком зодіаку відрізняються своєю надійністю, мрійливістю, доброзичливістю. Вони мають стійкий характер і силу волю, а також жагу до перемоги за будь-яких обставин, це природжені дипломати, які вміють досягати бажаного і трудоголіки. Представники цього знаку дуже вимогливі, їхнім вимогам важко відповідати. У них надзвичайно високі стандарти любові, але вони безкорисливі та віддані тим, кого люблять. Їм ідеально підійдуть представники таких знаків, як Близнюки, Лев, Стрілець і Водолій.

СКОРПІОН якщо і наважується на стосунки, то поринає в них з головою. Він цінує довіру, а також почуття, які базуються на безумовній і сильній любові. Їм підходять такі знаки: Козеріг, Діва, Риби, Рак.

СТРІЛЕЦЬ - люди цього знаку зодіаку ніколи не зможуть "зжитися" з ревнивцями. Вони незалежні, цінують свободу і терпіти не може тих, хто обмежує його дії та волю. Представникам цього знаку чудово підходять Лев, Терези, Овен і Водолій.

КОЗЕРІГ - прагматичний і раціональний знак. Йому важливо, щоб поруч з ним були ті люди, на яких він зможе покластися у будь-який момент. Йому підійдуть Скорпіон, Діва, Телець і Риби.


ВОДОЛІЙ - непостійний тип людей. Ці люди залишатимуться поруч з близькою людиною, будуть зацікавлені в ній і вірні, якщо та буде встигати виправдовувати всі їхні сподівання та вимоги. Цьому знаку підходять Терези, Стрілець, Овен і Близнюки.

РИБИ - невимовно, творчі, чуттєві, спокійні і вразливі люди. Їм поруч потрібна та людина, разом із якою вони відчуватимуть себе впевнено і, при цьому, будуть на одній емоційній хвилі. Їхніми ідеальними партнерами по житті будуть Телець, Козеріг, Скорпіон і Рак.

Банер
Банер