images/stories/logosait.jpg

 

Дворазова чемпіонка світу з легкої атлетики Ольга Зазуляк провела «Олімпійський урок» школярам із Настасова

Дворазова чемпіонка світу з легкої атлетики Ольга Зазуляк провела «Олімпійський урок» школярам із Настасова

Всеукраїнський проєкт Національного олімпійського комітету України «Олімпійський урок» завітав до КЗ Настасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області разом із дворазовою чемпіонкою світу з легкої атлетики Ольгою Зазуляк та її тренером, заслуженим тренером України Іваном Салуком. На таке особливе заняття зібрались близько вісімдесяти учнів школи, під час якого школярі познайомилися з випускницею школи Ольгою Зазуляк, яка є дворазовою чемпіонкою світу з естафети 4х100 м, двічі срібною призеркою з потрійного стрибка і багаторазовою призеркою чемпіонатів Європи серед спортсменів з порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Спортсменка розповіла про свою спортивну діяльність, про те, як боролася з труднощами, як раділа перемогам. Також дівчина продемонструвала свої медалі учням і вони змогли не тільки їх побачити та доторкнутися, але і приміряти на себе та зробити фото на згадку.

Також під час заняття вчителька фізичної культури Оксана Ракоча разом із колегами ознайомила дітей з діяльністю і керівниками МОК та НОК України.

На завершення Олімпійського уроку всі учасники отримали подарунки від регіонального осередку НОК України в Тернопільській області.

Банер
Банер