images/stories/logosait.jpg

 

Псевдобанкіри ошукали жителів області, привласнивши їх заощадження

Правоохоронці Тернопільщини задокументували факти телефонних шахрайств вчинених щодо мешканців області. Аферистам вдалося збагатитися на суму понад 15 000 гривень, якими вони заволоділи за допомогою отриманої інформації.

Схема наступна: спершу пройдисвіти телефонували до потенційних жертв та представлялися співробітниками фінансових установ. Вони повідомляли, що кошти громадян в небезпеці через певні технічні несправності та несанкціонованих вхід в систему посторонніх осіб. Аби вберегти заощадження шахраї просили уточнити персональні дані та вміст смс-повідомлення, які надходили на мобільні телефони. Як тільки краяни робити, що їх просили, отримували сповіщення про зняття грошей. Жителька Скалата втратила 9093 гривень, а мешканець Великої Березовиці 6500 гривень.

Відомості про події працівники поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці застерігають жителів краю, не довіряти невідомим. Запам’ятайте: працівники фінансових установ, ніколи ні за яких обставин не телефонуватимуть своїм клієнтам та не будуть дізнаватись особисту інформацію. Всі дані, якими ви володієте, щодо вашого електронного гаманця є конфіденційною інформацією.

Відділ комунікації поліції
Тернопільської області

© Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/shaxrajstvo/psevdobankiri-oshukali-zhiteliv-oblasti-privlasnivshi-jix-zaoshhadzhennya/

Банер
Банер