images/stories/logosait.jpg

 

На центральному міському стадіоні провели Олімпійський урок #BeActive для учнівських команд усіх тернопільських шкіл

На центральному міському стадіоні провели Олімпійський урок #BeActive для учнівських команд усіх тернопільських шкіл

У Тернополі відбувся Олімпійський урок #BeActive, що проходить в межах Європейського тижня. Участь у заході, який провели на центральному міському стадіоні, взяли 283 учні із двадцяти однієї школи міста. Тернопільські школярі змагалися в естафетах на влучність і швидкість: "Біатлон", "Котигорошок", "Конвейєр" та інші. Такі цікаві та неординарні випробування у Тернополі проводились вперше.

Як розповів щодо правил турніру головний суддя заходу Любомир Бенцал: «У протилежному русі, кожна команда мала можливість позмагатися одна з одною. Тобто, не було так, що дві команди йшли, вони дві стартували і помінялися місцями. Одна йшла на іншу локацію, друга переходила вперед, це означає, що одна команда могла працювати з кожною, яка була на даному етапі заявлена на змагання. Але це у нас не були змагання, а свято. У нас не було сліз, а були посмішки, радість і дітям було дуже цікаво».

Організували спортивний захід місцевий осередок НОК України в Тернопільській області, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення, управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради, управління освіти і науки Тернопільської міської ради, відокремлений підрозділ ГО «Українська федерація учнівського спорту в Тернопільській області», Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України .

На завершення свята всі учасники отримали подарунки від місцевого осередку Національного олімпійського комітету України в Тернопільській області.

Банер