images/stories/logosait.jpg

 

Covid в Україні: Херсонщина "червона" за показниками і побільшало "помаранчевих" регіонів

ФОТО PIXABAY.COM

Херсонська область за показниками перейшла до "червоної" зони епідемічної небезпеки, а Київщина  потрапила до "помаранчевої" зони.

Джерело: дані МОЗ

Деталі: Станом на 14 жовтня на Херсонщині перевищений показник рівня госпіталізацій – 115,1 на 100 тисяч населення (граничний показник – 60 на 100 тисяч).

На Київщині перевищено коефіцієнт виявлення випадків інфікування – 20,6% (граничний показник 20%).

 
СКРИНШОТ З САЙТУ МОЗ

Станом на 14 жовтня у "помаранчевій" зоні перебувають 17 областей: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області.

Найвищий рівень захворюваності у Луганській (871 на 100 тисяч населення), Чернівецькій (868), Сумській (710), Херсонській (680) та Харківській (660) областях.

Інші 6 регіонів та Київ перебувають у жовтій зоні.

Передісторія:

  • 12 жовтня комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення, що з 15 жовтня територія Херсонської області переходить у "червону" зону епідемічної небезпеки через темпи поширення COVID-19.
  • Станом на 14 жовтня Житомирська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька та Харківська області перебували на межі з "червоною" зоною епідемічної небезпеки.
Банер
Банер