images/stories/logosait.jpg

 

Правила дороги знай - про безпеку пам'ятай: поліцейські нагадують школярикам дорожню абетку

Щотижня маленькі школярі поспішають на навчання. Дехто з батьками, а дехто самостійно долає шлях до школи і повертається додому після уроків. Безпека на дорозі – дуже важлива тема, яку необхідно обговорити з дитиною. Саме такі повчальні уроки для учнів проводять правоохоронці.

Практичні заняття задля попередження дитячого травматизму для учнів молодших класів Козівської ЗОШ провели працівники поліції. Вони нагадали діткам, що  усі вони є учасниками дорожнього руху, тому слід неухильно дотримуватися правил. Діти разом з поліцейськими переходили «зебру», аби засвоїти як переходити нерегульований пішохідний перехід, навчалися орієнтуватися у дорожніх знаках. Нагадали учням і про спецтранспорт, який слід пропускати на дорозі.

Гості в погонах роздали дітям світловідбиваючі флікери. Їм розповіли, наскільки вони важливі у темну пору доби, чи у похмуру, туманну погоду, адже допомагають школярику стати помітним на дорозі та вбережуть від лиха на шляху додому.

Працівники ювенальної превенції не перестають нагадувати батькам: розповідайте дитині про дорожні знаки, пояснюйте, що вони означають і від чого застерігають. Повсякчас самі дотримуйтеся Правил дорожнього руху і подавайте гідний приклад діткам.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області

© Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/yuvenalna-prevencziya/pravila-dorogi-znaj-pro-bezpeku-pamyataj-policzejski-nagaduyut-shkolyarikam-pravila-bezpeki/

Банер