images/stories/logosait.jpg

 

У Великому Глибочку відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Спорт для всіх в парках і скверах»

У Великому Глибочку відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Спорт для всіх в парках і скверах»

Фізкультурно-оздоровчий захід «Спорт для всіх в парках і скверах» провели для учнів Великоглибочецької загальноосвітньої школи І-Ш ступенів імені Ярослава Стецька Білецької сільської ради Тернопільського району. Відбулось дійство серед збірних команд учнів 5-9 класів на шкільному майданчику зі штучним покриттям. За переможні місця п’єдесталу пошани змагались п’ять команд-учасниць: «Чемпіон», «Блискітки», «Реал-Мадрид», «Королі спорту» та «Зелені квіти».

Чудова осіння погода сприяла учасникам змагань, а осіннє яскраве сонечко піднімало настрій усім присутнім. Команди у боротьбі за перемогу виявили хороші швидкісні якості та чудову спритність. В результаті перше місце виборола команда «Чемпіон», друге - завоювали «Королі спорту», а третє - посіли «Зелені квіти».

Команди-переможці та команди-призери нагороджені грамотами та призами з логотипом «Спорт для всіх» від організатора заходу - Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а усі учасники отримали відзнаки та зошити від видавництва «Школярик».

Банер