images/stories/logosait.jpg

 

Псевдобанкір спустошив електронний гаманець тернополянки

1200 гривень зникло з карткового рахунку жительки обласного центру спілкування з телефонним шахраєм. За даним фактом працівники Тернопільського РУП відкрили кримінальне провадження.

За слова потерпілої, до неї зателефонував незнайомець, який представився співробітником служби безпеки фінансової установи.  Чоловік запевнив, що кошти краянки в небезпеці й аби їх убезпечити необхідно повідомити персональні дані. Тернополянка зробила все, що її попросили, а вже згодом збагнула, що її ошукали. Їй надійшло сповіщення про списання грошей.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 190 «шахрайство» ККУ.

Правоохоронці застерігають жителів краю, не довіряти невідомим. Запам’ятайте: працівники фінансових установ, ніколи ні за яких обставин не телефонуватимуть своїм клієнтам та не будуть дізнаватись особисту інформацію. Всі дані, якими ви володієте, щодо вашого електронного гаманця є конфіденційною інформацією.

Не повідомляйте, пін-коди від електронних гаманців. Не виконуйте за вказівками злочинців дії з терміналами та банкоматами. Ви самі того не розуміючи, замість отримати, переведете кошти на інші рахунки, які потім зникають безслідно. У шахраїв на меті лише одне, легко збагатитися за ваш рахунок.

Відділ комунікації поліції
Тернопільської області

© Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/shaxrajstvo/psevdobankir-spustoshiv-elektronnij-gamanecz-ternopolyanki/

Банер