Борець вільного стилю Андрій Антонюк – бронзовий призер Всеукраїнського турніру пам’яті Іллі Кулика серед юніорів в Херсоні

У Херсоні 19-20 листопада проходив традиційний відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів та юніорок, присвячений пам’яті Іллі Кулика. Участь у цих змаганнях взяли понад 250 найсильніших спортсменів з Молдови, Польщі, Франції і України. Виступаючи у ваговій категорії 65 кг, тернопільський борець Андрій Антонюк став бронзовим призером турніру.

Андрій, провівши три переможних сутички і в одній поступившись із мінімальним рахунком чинному чемпіону України, посів третю сходинку п’єдесталу пошани. Спортсмен є вихованцем Борщівської ДЮСШ, студентом Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Ці змагання стали одним з етапів підготовки до чемпіонату України з вільної боротьби серед чоловіків, що відбудеться у січні 2022 року, - повідомляє доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту ТНПУ імені В. Гнатюка Віктор Шандригось на сайті вузу.