Представник тернопільського «Інваспорту» Богдан Котляр здобув три бронзових медалі на чемпіонаті України з плавання

У місті Кам’янське (Дніпропетровська область), у басейні «МІКомп», завершився чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку. Тернопільський центр «Інваспорт» та ДЮСШІ представляли на цих змаганнях двоє спортсменів - кандидат у майстри спорту Богдан Котляр та першокурсник факультету іноземних мов ТНПУ імені Володимира Гнатюка Сергій Ткачук.

Богдан Котляр (УОРА, S-4, SM-4) здобув на турнірі три бронзових нагороди. Так, спортсмен посів третє місце на дистанціях 50 м на спині (підтвердив норматив кандидата в майстри спорту), 159 м к/п, та 200 м в/с, а на дистанції 100 м в/с був п’ятим.

Результати Сергія Ткачука (УОРА, S-3, SB 3) були такими: 9 місце - 50 м брас, 10 місце - 100 м в/с, 9 місце - 50 м в/с (виконав вперше норматив кандидата у майстри спорту).

Спортсмени тренуються у КДЮСШ № 2 імені Юрія Горайського під керівництвом тренера-викладача вищої категорії Ольги ФЕДЧИШИН