images/stories/logosait.jpg

 

Тернопільські легкоатлети привезли зі Львова шість нагород

Тернопільські легкоатлети привезли зі Львова шість нагород

У легкоатлетичному манежі Львівського державного університету фізичної культури відбулися 51-ші традиційні Всеукраїнські змагання «Новорічний день стрибуна». Участь у них взяли і легкоатлети міста Тернополя. Так, змаганнях з потрійного стрибка Ігор Танасійчук (ОДЮСШ) виборов друге місце, у стрибках у висоту Олександр Хома став третім, а Загалюк Денис (ОДЮСШ) - п’ятим. Спортсмени також представляють факультет фізвиховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Тренер Михайло Васірук. Третє місце і відповідно бронзову медаль з стрибках у висоту здобула серед жінок Руслана Муравська із результатом 165 см (ОДЮСШ, тренер Михайло Васірук).

Також серед юнаків в стрибках у висоту Чауш Матвій посів друге місце. Атлет навчається в Микулинецькій ЗОШ, тренер Євген Кармелюк.

Гарно показали себе і представники Тернопільського регіонального центру та ДЮСШІ «Інваспорт», - дві «бронзи» вибороли Єлизавета Ільєнко та першокурсник факультету фізичного виховання ТНПУ імені Володимира Гнатюка Мар’ян Репета в стрибках у довжину. Єлизавета показала результат 4 м 34 см, а Мар’ян – 4 м 56 см.

Тренуються спортсмени в тренера-викладача ДЮСШІ «Інваспорт», майстра спорту України Віктора Ворка.

Банер