images/stories/logosait.jpg

 

Били до втрати свідомості: у Тернополі група грабувала "валютників"

Били до втрати свідомості: у Тернополі група грабувала "валютників"

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури підтримали публічне обвинувачення у суді стосовно 3 учасників організованої групи – громадян однієї з іноземних держав, які впродовж травня- листопада 2020 року грабували тернополян (ч. 5 ст. 186КК України).

Організатора групи засудили до 11, а інших учасників групи до 10 та 9 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного їм майна.

Встановлено, що група, до складу якої увійшли двоє братів та їх знайомий, діяла у Тернополі за чітким планом.Перед вчиненням грабежів підозрювані збирали інформацію про майбутніх жертв, вивчали їх щоденні маршрути, місце проживання та розташування камер відеоспостереження поблизу житла.

У жінки, яку підозрювані пограбували у під’їзді житлового будинку, вони відібрали сумку, у якій було майже 400 тис грн. У наступної жертви чоловіки забрали майже 75 тисяч грн. Коли ж третій потерпілий пробував чинити опір нападникам, його побили до втрати свідомості й утекли,прихопивши 80 тис грн.

Після останнього пограбування їх затримали правоохоронці.

Також з’ясовано, що стосовно 2 братів- іноземців відповідно до Указу ПрезидентаУкраїни№203/2021застосовані персональні обмежувальні заходи (санкції).

Банер