Представник тернопільського «Інваспорту» Тарас Радь – золотий і срібний призер Кубку світу з зимових видів спорту у Швеції

З 24 січня до 02 лютого 2022 року у шведському місті Естерсунд проходитиме Кубок світу з зимових видів спорту. В складі Національної паралімпійської збірної команди України (National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee) з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та порушеннями зору виступає тернополянин, майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та біатлону, вихованець ДЮСШІ «Інваспорт», студент факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Тарас Радь. Наразі у здобутку нашого земляка вже дві медалі.

Так, у класі LW 10-12 (сидячі) у лижних перегонах (спринт) Тарас Радь виборов золоту нагороду, а у біатлоні (спринт) завоював «срібло».

Тренер спортсмена - заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.

А у цілому у здобутку збірної команди України на змаганнях у Швеції уже 7 медалей, серед яких 2 золоті, 4 срібні та 1 бронзова нагороди. Завершаться перегони 1 лютого біатлоном.

Додамо, що Кубок світу в Швеції є останнім стартом перед участю спортсменів у ХІІІ Зимових Паралімпійських Іграх у Пекіні.