Тернопільська "Нива" зазнала поразки в Івано-Франківську

Четвертий контрольний матч на тренувальних зборах завершився мінімальною поразкою "Ниви" в Івано-Франківську.

З рахунком 2:1 перемогу здобуло "Прикарпаття".

Як повідомили у пресслужбі "Ниви", обидва голи у ворота тернополян провели ті ж гравці, що відзначилися у матчі першого кола Першої ліги між командами – Василь Цюцюра та Роман Барчук.

"Спершу капітан господарів Цюцюра реалізував пенальті, яке сам і заробив. У межах штрафної площі не за правилами його зустрів Тарас Мороз. За декілька хвилин до свистка на перерву перевагу франківців подвоїв Барчук, який скористався серією помилок від тернополян і з близької відстані розстріляв ворота Жупанського.

Проте ще до перерви "Ниві" вдалося один гол провести у відповідь. Відзначився Руслан Дедух, якому асистував один із потенційних новачків", – зазначили в клубі.

У другому таймі команди голів не забивали. Натомість тренери обох команд зробили чималу кількість замін. До слова, ближчими до взяття воріт все ж були гравці "Ниви". Проте фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу команди з Івано-Франківська.

Сьогодні на підопічних Андрія Купцова очікує теоретичне заняття та повноцінне тренування на полі.

Нагадаємо, що третій контрольний матч на тренувальних зборах закінчився розгромною поразкою львів’ян з рахунком 0:5.