Восьмий день Дефлімпіади-2021: Україна лідирує у медальному заліку

Збірна команда України продовжує вигравати медалі на XXIV літніх Дефлімпійських іграх у Бразилії.

За підсумками восьмого змагального дня українські дефлімпійці виграли 12 нагород – 3 золоті, 6 срібних та 3 бронзові.

У медальному заліку Дефлімпіади Україна йде абсолютним лідером і має 89 нагород – 42 золотих, 22 срібних, 25 бронзових, повідомляє Міністерство молоді та спорту.

"Вітаємо спортсменів та тренерів зі здобутими нагородами! Пишаємося і вболіваємо за вас! Слава Україні!" – кажуть у відомстві.

Які нагороди здобула Україна на 8-й день?

"Золото":

• Інна Афонченко (кульова стрільба, пневматичний пістолет, 25 м);
  • Крістіна Кіняйкіна (легка атлетика, біг на 400 м);
  • Юлія Ходько і Марія Васильєва (парні жіночі змагання з настільного тенісу).

"Срібло":

• Роксолана Будник, Катерина Завіновська (настільний теніс, пара);
  • Антон Велієв, Григорій Кузьменко (настільний теніс, пара);
  • Соломія Куприч (легка атлетика, біг на 400 м);
  • Ілля Султанов (плавання, вільний стиль, 50 м);
  • Дар'я Тарасенко (плавання, батерфляй, 50 м);
  • Владислав Кремляков, Олексій Коломієць,  Аніта Махник, Ірина Терещенко (мікст-естафета 4х100 м комплексним плаванням).

"Бронза":

• Ірина Терещенко (плавання, батерфляй, 50 м);
  • Ростислав Якубовський (плавання, батерфляй, 200 м);
  • Геннадій Закладний і Максим Овчаренко (чоловіча пара в настільному тенісі).

Українські плавці завершили змагання на Дефлімпіаді-2021 – це був останній день плавання.

Так Україна стала переможцем медального заліку, завоювавши у цьому виді спорту 29 нагород.

Нагадаємо, Дефлімпіада-2021 цьогоріч проводиться у Бразилії з 1 по 15 травня.