images/stories/logosait.jpg

 

«Безпечне літо»: поліцейські Тернопільщини дбатимуть про школярів на канікулах

Забезпечення безпеки дітей під час відпочинку – основна мета профілактичних заходів «Безпечне літо», до яких залучені працівники ювенальної превенції краю. Поліцейські посилили заходи безпеки на літній період, коли батьки працюють, а діти відпочивають.

Цьогоріч через військовий стан чимало діток не матимуть змоги відпочити в таборах. Аби надзвичайні події не змарнували літні канікули, правоохоронці Тернополя розпочали перевіряти звичні місця дозвілля школярів. Їм наголошують про важливість дотримання правил, які рятують життя.

Під час профілактичних бесід ювенальні поліцейські застерегли неповнолітніх від спілкування з незнайомими людьми, нагадали про правила поведінки на вулиці та необхідності використання світловідбиваючих елементів на одязі.

Діти з задоволенням спілкувались з працівниками поліції, активно відповідали на питання, ділилися своїми знаннями щодо дій у випадку надзвичайної події. Світловідбиваючі браслети та листівки-застереження отримали усі, хто спілкувався з поліцейськими.

Превентивні відпрацювання триватимуть протягом усього літнього періоду. Ювенальні поліцейські звертаються до батьків з проханням відповідально ставитися до виконання своїх обов'язків та цікавитися дозвіллям дітей.


Банер