images/stories/logosait_new.jpg

 

Поліцейські попереджають неповнолітніх краян та їх батьків про небезпеку на воді

Інформаційно–роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил безпеки під час літнього відпочинку проводять поліцейські  у рамках профілактичних заходів «Безпечні канікули». Особливу увагу працівники поліції приділили розвагам біля води.

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Однак навіть той, хто добре плаває, повинен бути обережним, і суворо дотримуватись правил. Відпрацювання в місцях дозвілля та  відпочинку поблизу місцевого ставу влаштували правоохоронці ювенальної превенції Тернопільського районного управління поліції. Особливу увагу  приділили неповнолітнім. Дітей застерегли не купатися без нагляду дорослих.  Правоохоронці наголочили, що саме  легковажне поводження та незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричина сумних та трагічних наслідків на водоймах.

Застерігали правоохоронці і батьків: виховувати у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи її на власному прикладі, а також тримати під контролем проведення дозвілля сина чи доньки.

Застереження від людей у формі є надзвичайно дієвими. Підлітки прислухаються до порад, а дорослі дякують за увагу до їх дітей.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер