images/stories/logosait.jpg

 

Міський голова Тернополя Сергій Надал привітав працівників Національної поліції з нагоди професійного свята

Щорічно 4 липня відзначається День Національної поліції України.

З цієї нагоди у Тернополі відбулися урочистості, під час яких міський голова Сергій Надал нагородив подяками та цінними подарунками працівників Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

«7 років тому в Україні народилася нова поліція, а українці отримали надійних захисників закону і порядку. Це справжня поліція європейського типу, сервісна служба для людей. І найвищою оцінкою діяльності поліцейського стала довіра і повага людей. Бо український поліцейський - це професійний помічник, готовий прийти на допомогу кожному громадянину у складній ситуації, - відзначає Сергій Надал. - Після повномасштабного вторгнення росії ми по-новому оцінили нашу нову українську поліцію. Наш поліцейський – це також відданий патріот, готовий захищати свою країну від зовнішнього ворога. Десятки тисяч поліцейських на полі бою зустріли московські орди. Поліцейські Харківщини, Чернігівщини, Сумщини, Київщини віддали своє життя, але не пустили ворога в наші українські міста. Поліцейські Маріуполя назавжди вписали свої імена в історію разом із захисниками «Азовсталі». Поліцейські Донбасу не зрадили присязі і продовжують захищати українську землю. Тернопільські поліцейські в режимі 24/7 забезпечують безпеку та порядок у рідному місті. Виявляють та знешкоджують посібників ворога. Ви теж героїчно воюєте на своєму фронті. Завдяки Вам Тернопіль сьогодні - це міцний тил та гуманітарний хаб воюючої України».

Міський голова висловив подяку всім правоохоронцям за гідну, високопрофесійну та героїчну роботу, а також побажав міцного здоров’я, кар’єрного та професійного росту, самовдосконалення, чергових і позачергових звань, надійного матеріального забезпечення , цілими та неушкодженими повертатися із завдань до своїх сімей.

Миру всім нам після перемоги над нашим багатовіковим московським ворогом.

 

Банер