images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернопільському Галицькому фаховому коледжі ім. В’ячеслава Чорновола відбулося урочисте вручення дипломів

6 липня в Українському домі відбувся урочистий захід з нагоди вручення дипломів випускникам Галицького фахового коледжу ім. В’ячеслава Чорновола.

Під час свята загалом було вручено 13 дипломів державного взірця з відзнакою за сімома фаховими напрямками, з них сім дипломів бакалавра та шість  - молодшого спеціаліста.

Із завершенням навчання юних випускників привітали міський голова Тернополя Сергій Надал та начальниця управління освіти і науки Ольга Похиляк.

«Студенти Галицького коледжу - це завжди активні учасники молодіжного, громадського, суспільного, волонтерського життя нашого міста. Ви справжня молодіжна еліта Тернополя. Сьогодні, отримуючи документ про завершення навчання, ви робите переший важливий крок у доросле життя. Хтось з вас піде працювати, а хтось далі продовжить навчання, - відзначив Сергій Надал. -  Ваш випуск припав у надзвичайно складний час для нашої країни, коли триває відкрита агресія нашого тисячолітнього московського ворога і, звісно, вся увага та допомога спрямовується, насамперед, для ЗСУ. Для того, щоб перемогти, в країні має бути надійний тил, який забезпечить нормальну роботу економіки і розвиток країни. Саме вам доведеться бути цим тилом та відбудовувати зруйновану країну, розбудовувати її по-новому. Бажаю вам, щоб ваше доросле життя було успішним і мирним. Бажаю ніколи не зупинятися на досягнутому та завжди вдосконалюватися. Бути такими, щоб вами завжди гордилися батьки, наше місто і наша Україна. Всім нам - якомога швидшої Перемоги і миру, спільної успішної праці заради розвитку нашої країни».

Міський голова також висловив подяку і викладачам коледжу за терпіння, вкладену любов і передані знання.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер