images/stories/logosait.jpg

 

У Тернополі відбулась акція пам’яті «Ціна Незалежності»

29 серпня в Україні відзначають День пам’яті захисників, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. З цієї нагоди у тернопільському парку імені Тараса Шевченка відбулась акція пам’яті «Ціна Незалежності».

Світлу пам'ять полеглих за свободу нашої країни військовослужбовців вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної стели «Воїнам, загиблим за волю України».

«Понад вісім років ми ховаємо найкращих синів і дочок нашої країни. І сьогодні цвіт нашої нації знову на передовій, де ціною власного життя, кров'ю та потом захищають нашу державність та незалежність. І вони є справжніми Героями та прикладом для всіх. Вони немов жива стіна, яка стала щитом між добром і злом, між світлом і темрявою, між цивілізацією і розвитком та між мороком, темрявою і злом, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Сьогодні вкотре дякуємо матерям та батькам, за те що виховали справжніх патріотів. Чудово розуміємо, що словами не повернути дітей, чоловіків, батьків. Але хочемо, щоб ви знали та розуміли, вони є справжніми героями та прикладом для всіх. Колись нас виховували на прикладі упівців, січових стрільців, натомість прийдешнє покоління буде виховуватись на прикладі сучасних захисників. Ми завжди будемо вдячні їм за незалежність. Щиро зичу усім нам якомога швидшої перемоги, миру, спокою на усій території нашої країни».

Висловлюємо щирі співчуття сім’ям загиблих. Світла пам’ять і вічний спокій Героям.

Слава Україні!

Банер