images/stories/logosait.jpg

 

У різних житлових районах Тернополя підрядні організації продовжують виконувати локальні поточні ремонти асфальтобетонного покриття

У Тернополі завдяки сухій погоді та сприятливим температурним показникам продовжуються локальні поточні ремонти асфальтобетонного покриття у дворах, міжквартальних проїздах, на тротуарах та дорогах.

Так, цими днями на транспортній розв’язці в межах вулиць Івана Мазепи–Дружби–Чумацька–дамба Тернопільського ставу працівники підрядної організації влаштовують нові дорожні знаки. На даному перехресті, зокрема, буде запроваджено нову схему організації дорожнього руху.

В межах поточного ремонту тривають роботи і з підготовки ремонтних карт на перетині вулиць Олени Теліги – За Рудкою.

На вул. Андрея Шептицького наразі виконується фрезерування асфальтобетону та влаштування щебенево-піщаної суміші.

На вул. Квітовій триває відновлення проїжджої частини. Найближчими днями тут заплановані роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття.

Проводяться роботи й з відновлення тротуарного покриття на ділянці від вул. Олени Теліги до вул. Івана Котляревського, 24.

На зупинці громадського транспорту, що на вул. Антіна Манастирського, працівники підрядної організації виконують мощення посадкового майданчика та влаштування зелених зон.

Також у місті продовжуються ремонти дворів та міжквартальних проїздів за адресами: вул. Івана Мазепи, 1, вул. Іванни Блажкевич, 5, вул. Торговиця, 14-18, вул. Галицька, 41, вул. Олександра Смакули, 1, вул. Лесі Українки,29, пров. Цегельний, 1-Д.

Банер