images/stories/logosait.jpg

 

Понад 180 пацієнтів отримали допомогу у відділенні паліативної та хоспісної терапії у селі Малашівці

На базі КНП «Міська комунальна лікарня №3» понад рік працює відділення паліативної та хоспісної терапії у селі Малашівці. За цей час необхідну медичну допомогу отримали 187 пацієнтів різних вікових категорій та соціальних статусів.

Таке відділення єдине в Тернопільській громаді, де надається повноцінна медична допомога, симптоматичне лікування, знеболення та цілодобовий нагляд. Серед 20 осіб медичного персоналу є лікарі, медсестри та інші спеціалісти. За потреби на огляд можуть приїжджати й вузькі спеціалісти з лікарні.

«Більше як рік тому в Тернополі була вперше створена хоспісна медична допомога, яка функціонує як відділення КНП «Міська комунальна лікарня №3» у с. Малашівці. Зараз діяльність його актуальна, оскільки є доволі багато людей літнього віку, які самотні в силу різних обставин, – відзначає міський голова Сергій Надал. –  Місто може в цьому напрямку успішно працювати, адже є співпраця з органами соціального страхування, які ведуть облік малозабезпечених та одиноких людей, працює соціальний патронаж. Тобто є повна взаємодія соціальної служби та медичного обслуговування».

Влітку у даному приміщенні відремонтували два корпуси, закупили нове сучасне обладнання, забезпечили його цілодобовою гарячою водою, встановлено генератори безперебійного живлення.

Як відзначає начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Василь Даньчак, медикаментозне забезпечення є безкоштовним завдяки підписаному договору з НСЗУ на паліативну допомогу. Також при необхідності пацієнти можуть отримати безкоштовну юридичну консультацію та духовну підтримку завдяки місцевому священнослужителю.

Банер