Представники Тернопільського «Інваспорту» Мар’яна Хримко та Пантелеймон Яблонський здобули на етапі Кубка Світу I.D.S.D. з шашок-100 у Польщі «золото» і «бронзу»

У польському місті Тчев впродовж двох днів тривав етап Кубка Світу I.D.S.D. з шашок-100 «XX POLSKA GRA-OPEN» серед осіб з інвалідністю. Змагання проходили у 7 турів за швейцарською системою (контроль часу 1.30 хв + 5 секунд за зроблений хід). Учасниками турніру стали 34 спортсмени, серед яких і тернополяни - кандидат у майстри спорту України Мар’яна Хримко, яка виступала серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, та майстер спорту Пантелеймон Яблонський (серед спортсменів з порушеннями зору).

Результати наших земляків були дуже високими: у своїх нозологіях Мар’яна Хримко завоювала перше місце серед жінок, а Пантелеймон Яблонський був третім серед чоловіків.

Додамо, що тренер-викладач вищої категорії Пантелеймон Яблонський і готував спортсменку до змагань, і сам здобув бронзову нагороду.

«Вітаємо спортсменів та тренера з успішним виступом, бажаємо міцного здоров’я та подальших перемог!», - повідомляє Тернопільський регіональний центр «Інваспорт».