images/stories/logosait_new.jpg

 

Виконком виділив паливно-мастильні матеріали для тернопільських закладів освіти та пожежно-рятувальному загону ДСНС

На черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради прийнято рішення про передачу паливно-мастильних матеріалів закладам дошкільної освіти і загальної середньої освіти та для забезпечення роботи пожежно-рятувального загону ДСНС.

Відповідно до рішення, по 40 літрів дизельного пального з міського матеріального резерву спрямовується у 18 закладів середньої освіти для забезпечення роботи паливних генераторів під час відключення електроенергії. Водночас заклади дошкільної освіти отримають 1080 літрів дизельного пального та 40 л бензину для забезпечення належної роботи генераторів.

Окрім цього, 1 Державному пожежно-рятувальному загону Головного управління ДСНС України у Тернопільській області, з метою належного реагування пожежно-рятувальних підрозділів, проведенням аварійно-рятувальних робіт та інших невідкладних робіт, а також для забезпечення роботи «Пунктів Незламності», буде передано дизельне пальне в кількості 500 літрів.

Знайти пункти обігріву можна на інтерактивній карті у розділі «Е-сервіси». Також вони доступні у мобільному телефоні  в додатку «е-Тернопіль» (який можна завантажити на свої телефони на Android та на iOS)

Також виконком виділив кошти на придбання палива для забезпечення перевезень тероборони та допомоги Збройним силам України.

Банер