images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернопільській громаді триває двомісячник благоустрою

1 березня на території Тернополя та населених пунктів, що входять до складу громади, розпочався двомісячник благоустрою. В рамках акції заплановано виконати роботи з санітарного очищення та озеленення територій міста й громади.

«Цього року уже традиційно розпочався двомісячник благоустрою, який триває з 1 березня до 1 травня. Його основна мета – прибрати та очистити місто після зимового періоду. Уже є план робіт, який розприділений між усіма комунальними підприємствами, балансоутримувачами та ОСББ. Крім того, буде залучено юридичних та фізичних осіб, які є користувачами земельних ділянок та об’єктів, біля яких мають забезпечити необхідний благоустрій, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Щороку закликаємо долучатись до прибирання міста небайдужих тернополян, працівників підприємств, установ та організацій. Цьогоріч, окрім прибирання, також заплановано висадку різноманітних зелених насаджень та посів трави».

Міський голова додає, що у рамках акції проведуть роботи з очищення підвальних приміщень, ремонт й фарбування лавочок, спортивних та дитячих майданчиків, прибирання змету з проїжджої частини вулиць тощо.

Також під час двомісячника благоустрою буде проведено традиційні загальноміські толоки.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер