images/stories/logosait_new.jpg

 

У нацпарку "Джарилгацький" на Херсонщині окупанти хочуть відстрілювати тварин – ЦЖР

У тимчасово окупованому Скадовському районі Херсонської області, в природному нацпарку "Джарилгацький" окупанти хочуть відстрілювати диких тварин та зайнятися ресторанним бізнесом.

Про це повідомляє Центр журналістських досліджень.

У ЦЖР пишуть, що згідно з реєстраційними документами росіян, у лютому окупанти незаконно зареєстрували парк "Джарилгацький" за російським законодавством.

Так зване "міністерство природних ресурсів і екології Херсонської області" призначило директором парку громадянина РФ Сергія Страмнова.

Муфлони. Фото: ЦЖД

У реєстраційних документах йдеться, що основним видом діяльності нацпарку є "мисливство, відлов та відстріл диких тварин".

Також в нацпарку окупанти хочуть дозволити рибальство, видобуток глини й солі, будівництво, перевезення пасажирів водним транспортом, екскурсійні послуги та ресторанний бізнес.

"Схожі види діяльності окупанти прописали й для інших захоплених природоохоронних установ Херсонщини", – пишуть в ЦЖР.

Руда лисиця. Фото: pimleijen/Depositphotos

За словами Івана Мойсієнко, завкафедри Херсонського державного університету, зрадником нацпарку став заступник директора – екскерівник Держекоінспекції в Херсонській області Сергій Суворов.

"Ще одним колаборантом став заступник директора НПП "Нижньодніпровський" Кірін Дмитро Леонідович. І він, і Суворов відсторонені з займаних посад, а перед звільненням правобережної Херсонщини 11 листопада 2022 року обидва втекли на окуповану територію", – додав Іван Мойсієнко.

Раніше ми повідомляли, що російські окупанти розстрілюють на Херсонщині птахів, які входять до Червоної книги.

Анастасія Поя

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер