images/stories/logosait_new.jpg

 

Школярі Тернопільщини долучаються до соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України»

Соціальний проєкт Президента України «Активні парки – локації здорової України», який охоплює всі громади та створює умови для занять оздоровчою руховою активністю усіх категорій громадян нашої країни, продовжує впроваджуватись на Тернопільщині. Отож, координатори проєкту проводять фізкультурно-оздоровчі заходи, починаючи від дітей дошкільного віку до людей старшого віку. Зокрема, різноманітні активності з учнями Білівського ОЗСССО І-ІІІ ст. Чортківської ТГ провела координаторка Тетяна Дмитровська. Діяти згуртовано і організовано вчилися учасники під час заняття з баскетболу в Збаразькому ліцеї №2, яке провів координатор Олександр Лобас. Рухові активності з учнями Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. ініціював координатор Олександр Дармограй. Грали у фрізбі та петанк учні Мишковицького НВК Великоберезовицької ТГ під керівництвом координатора Владислава Русанюка. Фізичні активності – фрізбі, вправи на TRX, баскетбол, з учнями в Зборівської гімназії ім. Романа Завадовича Зборівської територіальної громади організувала Любов Худик.

А от координатор Гримайлівської ТГ Андрій Гордієнко в рамках проєкту «Активні парки – локації здорової України» провів турнір з баскетболу на першість Сатанівської громади. Аби випробувати свої сили, зібралось п’ять команд: зі Львова, Тернополя, Кам’янця-Подільського, Сатанова та Збаража.

Оксана Юрків – координатор Козівської громади - мала заняття із загальної фізичної підготовки, а також відкрила сезон велопрогулянок зі всіма бажаючими займатись цим чудовим видом спорту. Координатор проєкту Олександр Дармограй Почаївської територіальної громади організував захід з волейболу. А в селі Драганівка Підгороднянської громади під час фізкультурно-оздоровчого дійства активно проводили свій час хлопці та дівчата 6-7 класів.

Фізкультурно-оздоровчий захід з метою популяризації гандболу серед дітей організували в Лановецькій ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Хлопці та дівчатка змагались у змішаних командах. На ще одному спортивному дійстві в Ланівцях, метою якого було зацікавити та показати дітям, що спорт - це не лише важка праця, а й розваги та веселощі, змагались учні початкової школи. Як стверджує координатор Лановецької ТГ Марина Басараб: «Щасливі діти – це здорова нація в майбутньому».

«Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, але жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи» – під цим гаслом пройшло тренування із загальної фізичної підготовки у Підгороднянській ТГ, яке провів її координатор Дмитро Піговський.

Усі ці фізкультурно-оздоровчі заходи були проведені за сприяння Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Відео та фотографії із усіх цих спортивних подій можна переглянути на фейсбук-сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  https://www.facebook.com/tr.sport.for.all.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер