images/stories/logosait_new.jpg

 

Як вибрати бойлер: критерії якісного водонагрівача?

Водонагрівач – це незамінний прилад у кожному будинку. Він дозволяє отримувати гарячу воду у будь-який час дня та ночі. Однак, коли мова заходить про купівлю бойлера, багато покупців стикаються з низкою питань. Який бак вибрати? Який тен – сухий чи мокрий? Скільки коштує доставка? У цій статті експерти інтернет-магазину TermoUnion розкажуть, як правильно вибрати бойлер, щоб він працював якісно та надійно.

Як правильно вибрати бойлер і які характеристики слід враховувати при виборі?

Першим кроком при виборі бойлера є визначення його типу – накопичувального чи проточного. Накопичувальний бойлер зберігає гарячу воду у спеціальному резервуарі та підтримує її температуру до моменту використання. Проточний бойлер нагріває воду лише тоді, коли вона проходить крізь нього. Однак для забезпечення великого обсягу гарячої води необхідно вибирати накопичувальний бойлер.

Наступним кроком при виборі бойлера є оцінка його енергоефективності та продуктивності. Енергоефективність бойлера залежить від його конструкції, утеплення та технологій, що використовуються при його виробництві. Продуктивність бойлера залежить від його об'єму, типу ТЕНу та швидкості нагрівання води.

Перед покупкою бойлера також необхідно визначити, який обсяг води вам потрібний. Це дозволить вибрати відповідну модель, яка буде відповідати вашим потребам. Також необхідно враховувати потужність бойлера, яка визначає скільки часу потрібно для нагрівання води. Чим вища потужність, тим швидше нагріватиметься вода.

Який об'єм водонагрівача потрібен вам для ефективної роботи і як його вибрати?

Об'єм бака визначає кількість води, яка може бути нагріта за один раз. Для маленької сім'ї чи невеликої квартири підійде бойлер із об'ємом 50-80 літрів. Якщо ви велика сім'я або у вас великий будинок, то необхідно вибирати бак більшого об'єму - 100-150 літрів. Також необхідно враховувати, скільки разів на день ви використовуватимете бойлер. Якщо ви використовуєте його кілька разів на день, вибирайте бак більшого об'єму.

Яку форму бойлера вибрати і як це може вплинути на його роботу та встановлення?

Форма бойлера залежить від місця встановлення. Якщо бойлер буде встановлюватися у ванній кімнаті, краще вибрати вертикальну модель. Якщо ж бойлер встановлюватиметься на кухні, то краще вибрати горизонтальну модель. Також необхідно враховувати, як легко встановити бойлер. Якщо ви зможете встановити бойлер, то можна вибирати будь-яку форму.

Який тип ТЕНу - сухий чи мокрий - краще вибрати для вашого бойлера, і як це впливає на його експлуатацію?

ТЕН є однією з найважливіших частин водонагрівача, і його тип може суттєво впливати на експлуатацію бойлера. Існує два типи ТЕНу: сухий та мокрий.

Сухі ТЕНи мають кілька переваг. По-перше, вони простіші і дешевші у виробництві, що може знизити вартість водонагрівача в цілому. По-друге, вони менш схильні до корозії, оскільки знаходяться поза контактом з водою. По-третє, сухі ТЕНи легко замінити, оскільки вони не вимагають зливу води з бака перед заміною.

Мокрі ТЕНи, навпаки, знаходяться в контакті з водою, що дозволяє їм ефективніше передавати тепло і рівномірніше нагрівати воду. Крім того, вони менш схильні до перегріву, тому що знаходяться в контакті з водою.

Поради щодо вибору бойлера від експертів магазину TermoUnion

  1. Правильно визначте обсяг бойлера, виходячи з ваших потреб. Не купуйте занадто великий або занадто маленький бойлер, інакше ви можете переплачувати за електрику або не отримати достатньо гарячої води.

  2. Вибирайте моделі з гарним захистом від корозії. Вода містить багато мінералів та солей, які можуть призвести до швидкого зношування бойлера. Гарний захист від корозії збільшить термін служби бойлера.

  3. Звертайте увагу на гарантійний термін. Це показник якості товару, і довга гарантія говорить про те, що виробник упевнений у своєму продукті.

  4. Не забудьте про встановлення. Краще викликати спеціалістів, щоб грамотно та безпечно встановити бойлер. Неправильне встановлення може призвести до аварій та пошкодження обладнання.

Слідуючи цим порадам, ви зможете вибрати якісний бойлер, який надійно забезпечуватиме вас гарячою водою на довгі роки. Робіть правильний вибір та купуйте якісне в інтернет-магазині TermoUnion у Львові або робіть замовлення онлайн по всій Україні.


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер