Чортків’янин здобув "срібло" на чемпіонаті світу зі змішаних бойових мистецтв

Борець з Чорткова Олександр Байрак здобув "срібло" на Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств GAMMA U18 MMA.

Як повідомили у міській раді, змагання відбувались у Греції з 27 вересня по 1 жовтня.

Вихованець Чортківської дитячо-юнацької спортшколи виборов друге місце у категорії до 36,3 кг, U12.

Перше місце теж за українцем – Євгеном Холендером. А третє – бронзове – поділили між собою спортсмени з США Ванг Скофілд та Айдин Хагвердієв з Азербайджану.

Нагадаємо, Сашко розпочинав займатись змішаними єдиноборствами у спортивному клубі бойових мистецтв "Характерник-Чортків", а згодом продовжив здобувати нові навики у вільній боротьбі в Чортківській дитячо-юнацькій спортивній школі під керівництвом тренера Юрія Геравса. І хоч хлопчик – ще зовсім дитина, він вже встиг завоювати величезну кількість медалей та нагород.