images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі пройшла піша хода громадськості до могил Січових Стрільців та мітинг-реквієм з нагоди 105-ї річниці утворення ЗУНР

Цьогоріч 1 листопада в Україні відзначають 105-ту річницю Листопадового Чину та проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.

Традиційно у цей день на Микулинецькому кладовищі у Тернополі вшановують полеглих українських патріотів. З цієї нагоди у місті пройшла піша ході громадськості до могил Січових Стрільців та відбувся мітинг-реквієм й покладання квітів.

«Створення Західноукраїнської Народної Республіки – важлива подія не лише, як історична пам’ять про наших славних пращурів і про наші традиції державотворення. Це також урок для сьогодення, коли українці борються за своє самовизначення. Більше століття назад, світ із великим застереженням сприймав будь-яку ідею української незалежності. Але українська нація вистояла, довела всьому світу своє право на незалежність, – зазначив міський голова Сергій Надал. –  Подякуємо молодим січовим стрільцям, які дали добрий урок, як треба боротися за свою націю, свою державу, свій народ. І зараз український народ бореться. Український народ перемагає! Україна Переможе! Миру всім нам на нашій Богом даній землі після перемоги над московським злом».

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер