images/stories/logosait_new.jpg

 

Спеціалізована снігоочисна техніка працює на вулицях Тернополя

Спеціалізована снігоочисна техніка продовжує працювати на вулично-дорожній мережі міста.

Вночі з 4 на 5 грудня на вулицях міста працювала техніка, яка виконувала механізоване посипання проїзних частин, посипання і прогортання тротуарів тракторами з навісним обладнанням.

Снігоочисна техніка ТзОВ «Техно-Буд-Центр» проводила роботи з очищення вулиць у центральній частині міста та мікрорайоні Новий Світ, масивах «Сонячний» і «Східний», Промисловому районі і районі Старого Парку, Березовиці, Кутківцях, Пронятині, а також на Об’їзній дорозі Тернополя та у селах міської територіальної громади.

У мікрорайоні «Дружба» також працювала техніка ТМШРБ «Міськшляхрембуд», зокрема, виконувалося механізоване посипання тротуарів піскорозкидачем.

Також нагадуємо суб’єктам господарювання про належне утримання прилеглих територій до закладів торгівлі та громадського харчування, офісів, установ і організацій, а саме очищення від снігу та льоду і оброблення території протиожеледними засобами.

За прибирання прибудинкових територій і міжквартальних проїздів відповідальні управителі житлового фонду в місті. Тож звертаємося до представників управительських компаній та ОСББ з проханням забезпечити належне очищення дворів і проїздів.

Фото з адресами, де неналежно прибирають сніг, мешканці Тернополя можуть надсилати на Viber муніципальної інспекції за номером – 067 447 32 78.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер