images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернопільській громаді снігоочисна техніка проводила механізоване очищення доріг та тротуарів

Спеціалізована снігоочисна техніка продовжує працювати на вулично-дорожній мережі Тернопільської громади. У ніч з 6 на 7 грудня до механізованого очищення пішохідних ділянок і доріг було залучено 10 одиниць техніки.

У центральній частині міста та мікрорайоні Новий Світ, масивах «Сонячний» і «Східний», Промисловому районі і районі Старого Парку, Березовиці, Кутківцях, Пронятині, а також на Об’їзній дорозі Тернополя та у селах міської територіальної громади працювало п'ять одиниць спецтранспорту.

Ще три одиниці техніки з 02:00 год ночі механізоване посипання широких тротуарів тракторами з навісним обладнанням проводилося за адресами: вул. Лесі Українки, вул. Слівенська, просп. Степана Бандери, вул. Олександра Довженка, вул. Київська, вул. Василя Симоненка, вул. Володимира Великого, просп. Злуки, вул. Полковника Морозенка.

У мікрорайоні «Дружба» техніка ТМШРБ «Міськшляхрембуд» у кількості двох одиниць виконували механізоване посипання тротуарів та проїзних частин.

Нагадуємо, за прибирання прибудинкових територій і міжквартальних проїздів відповідальні управителі житлового фонду в місті. Тож звертаємося до представників управительських компаній та ОСББ з проханням забезпечити належне очищення дворів і проїздів.

Фото з адресами, де неналежно прибирають сніг, мешканці Тернополя можуть надсилати на Viber муніципальної інспекції за номером – 067 447 32 78.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер